Jak to funguje

 

Chceš poznat svět whisky? Ochutnat každý měsíc vybrané vzorky a něco se o nich dozvědět? Porovnat je vedle sebe a zjistit tak, která ti nejvíce chutná, než si koupíš celou láhev?

Whisky&You klub je tu pro tebe

Jak to funguje?

Vyber si členství

Vyplň objednávku

Vstup do placené sekce

Kreslicí plátno 4

Každý měsíc zdarma 4 vzorky whisky

Každý měsíc pro tebe pečlivě vybereme 4 zajímavé whisky, které ti pošleme zdarma v rámci členství až domů. 

Kreslicí plátno 4 kopie

On-line degustace

V rámci on-line degustace ti představíme vybrané whisky a probereme tvoje otázky.

Kreslicí plátno 4 kopie 2

Klubové výhody

Členové mají přístup k autorským článkům, videím, archivu on line degustací a klubovým výhodám.

Jak na to?

  • Vyber si své členství (3měsíce/12měsíců)
  • Zaregistruj se a ihned získej přístup k článkům, videím v sekci pro členy
  • Ochutnávej z pohodlí domova
Kreslicí plátno 4 kopie 5

Pohodlí domova

Objevuj whisky z pohodlí domova. Každý měsíc ti domů doručíme degustační balíček a získáš také přístup do členské sekce.

Kreslicí plátno 4 kopie 4

Eco friendly

Používáme recyklovatelné obaly a vše kromě whisky dostaneš elektronickou formou. Nic zbytečně netiskneme. Letáků, které níkdo nečte, už bylo ve whisky dost.

Kreslicí plátno 4 kopie 3

Mluvíme srozumitelně

Whisky není snobárna, a proto mluvíme tak, aby nám rozuměl i začátečník. Česky a srozumitelně.

Právě degustujeme: aktuální přehled najdete na našem facebooku

Často kladené otázky

Jak vypadá degustační balíček?

V rámci přidruženého členství vám každý měsíc zašleme degustační balíček, který obsahuje 4×0.04l whisky. Balíčky odesíláme vždy k 10. dni v měsíci, pokud se jedná o víkend nebo svátek, tak nejbližší následující pracovní den. Vzorky vám potom představíme v rámci on-line degustace. Veškeré detaily i odkaz na on-line degustaci naleznete v členské sekci. Poštovné je ZDARMA.

Jak prodloužit nebo zrušit členství?

Po uplynutí platnosti vašeho ročního nebo čtvrtletního členství je potřeba členství znovu zaplatit, jinak zanikne. Pokud chcete s námi dále objevovat svět whisky, přihlaste se do svého účtu a prodlužte si členství dalším nákupem (ročního/čtvrtletního) členství. Délka vašeho členství bude tímto prodloužena.

O blížícím se konci platnosti vašeho členství budete informování formou několika emailů s instrukcemi jak členství prodloužit. Pokud si přejete členství ukončit, nic nehraďte a členství bude automaticky ukončeno a Váš účet nenávratně smazán.

Více informací naleznete ve stanovách klubu a obchodních podmínkách.

Jaké whisky degustujeme?

Každý měsíc uveřejníme seznam whisky, které budeme daný měsíc degustovat. Svět whisky je pestrý, a proto se snažíme vybírat zajímavé vzorky od známých i měně známých palíren. Běžnou nabídku ze supermarketu nečekejte. Zárukou vysoké kvality vybraných vzorků je náš hlavní whisky garant, Václav Rout

Jak uplatnit dárkový kupón?

Dárkový kupón můžete využít jako kredit při registraci ročního (8640 Kč) nebo čtvrtletního (2460 Kč) členství v našem klubu. Číslo kupónu zadáte jednoduše v košíku do kolonky Kód kupónu a jeho hodnota se vám odečte z platby.

Jak uplatnit členskou slevu?

Pro využití slevy se stačí prokázat klubovou kartou s QR kódem. Po jeho ověření vám bude poskytnuta dohodnutá sleva. Slevu může uplatnit pouze člen a nelze ji postoupit dalším osobám.