Doprava a platba

Doprava

V rámci přidruženého členství (čtvrtletní/roční) ti každý měsíc zašleme degustační balíček až domů s dopravou zdarmaWhisky&You z.s., používá pro doručení zásilek služeb Zásilkovny.cz (Nejvýhodnější doručení na adresu). Balíčky odesíláme vždy k 10. dni v měsíci, pokud se jedná o víkend nebo svátek, tak nejbližší následující pracovní den. 

Nejvýhodnější doručení na adresu

Pro tento způsob dopravy využíváme společnost Zásilkovna a jejich službu Nejvýhodnější doručení na adresu. Konečný dopravce, který vám bude zásilku doručovat, se vybírá podle aktuální situace a mělo by tak být zaručeno co nejrychlejší doručení. O zvoleném dopravci a času dodání budete vždy řádně informováni pomocí e-mailu a SMS.

 

Platební podmínky

Příjímáme platby pouze v CZK.

Platba převodem

Proveďte platbu přímo na náš účet. Prosím použijte číslo objednávky jako variabilní symbol platby. Vaše objednávka bude zpracována a odeslána až poté, co bude platba uhrazena na náš účet u Fio banky:  2101934442 / 2010

 

Ostatní platební metody

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 
Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

 

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

 

Zrušení členství

Podmínky zániku přidruženého členství jsou obsaženy ve stanovách spolku. V případě otázek nás kontaktujte na info@whiskyandyou.cz .

Whisky&You z.s.
Jankovcova 1535/2a, Praha 7, 170 00
IČO: 09656219